Main_Logi_1_2_outlines

Українська мова

Вдоскональ свої знання української мови та відкрий для себе нові можливості!

Українська мова

Вдоскональ свої знання української мови та відкрий для себе нові можливості!

Kuli_left
Kuli_right

Обери курс, який потрібен саме тобі і відкрий для себе нові можливості!

УКРАЇНСЬКА МОВА ДЛЯ КОПІРАЙТЕРІВ

Курс «Українська мова для копірайтингу» ознайомить вас з основами складання рекламних текстів, слоганів, прес-релізів, удосконалить ваші вміння послуговуватися українською мовою у публіцистичному та офіційно-діловому стилі. Викладачі курсу мають багатолітній досвід роботи редакторами, коректорами, копірайтерами українських видавництв, серед яких, «Наш Формат», «Бук-Друк», а також з приватними підприємцями та державними установами.

УКРАЇНСЬКА МОВА ДЛЯ НАУКОВЦІВ

Курс «Українська мова для науковців» передбачає ознайомлення з основами наукового стилю мовлення та особливостями академічної доброчесності. Після закінчення курсу ви будете вміти подавати результати своїх досліджень відповідно до умов авторитетних видань. Викладачами курсу є кандидати наук, доценти, які мають значний досвід і напрацювання у галузі підготовки статей до друку у виданнях категорії В та А, які індексуються у наукових базах Web of Science та Scopus.

УКРАЇНСЬКА МОВА ДЛЯ МАРКЕТОЛОГІВ

Курс «Українська мова для маркетологів» покликаний відповісти на питання як створити якісний текст реклами, що гарантуватиме попит на Ваш товар чи послугу. Ви дізнаєтеся:  яким за обсягом має бути текст Вашого виступу;  якою має бути його структура;  які слова мають стати ключовими в тексті виступу чи реклами тощо. Наші викладачі  досвідчені філологи, які мають практичний досвід роботи в галузі реклами та копірайтингу.

УКРАЇНСЬКА МОВА ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Курс «Українська мова для держслужбовців» спрямований на вивчення граматики української мови, документознавства та культури української мови. Наші викладачі мають досвід підготовки держслужбовців до складання державної атестації з володіння державною мовою на отримання сертифікату та працювали в складі атестаційних комісій в 2017—2020 роках. Навчальний матеріал курсу спрямований на вдосконалення вмінь не лише з письма, а й усного мовлення, оскільки державна атестація складається з двох частин — усної та письмової. Навчальний матеріал щомісяця переглядається та актуалізується.

Питання та відповіді

Чи отримаю я повний доступ до курсу після його оплати?

Після оплати курсу ви отримаєте доступ до платформи курсів та матеріалів курсу. Після закінченню проходження курсу доступ до нього у Вас залишатиметься ще протягом року.

Чи пропонуєте ви знижку на ваші курси?

Ні, але Ви отримаєте безкоштовний експрес-курс при купівлі курсу.

Чи пропонуєте ви підтримку після проходження курсу?

Так, Ви матимите доступ до спільного чату з вашими викладачами. Також Ви можете доєднатися до наших розмовних клубів.

Чи отримаю я сертифікат по завершенню курсу?

Так, Ви отримаєте сертифікат по закінченню курсу, що включає в себе виконання усіх завдань та проходження усіх контролів.

Чи можна потрапити на курс, якщо він вже йде?

Так, Ви зможете доєднатися до курсу протягом тижня від дня його старту.

В який час будуть проходити заняття?

Час занять встановлюється за спільною згодою студентів та викладача.

Чи є фідбек?

Так, протягом проходженню курсу Ви будете отримувати постійний синхронний, асихронний фідбек.

Відкрий нові можливості!

Language Hub of Zhytomyr State Polytechnic University