Навчальні програми
Slide
МОВНИЙ ХАБ
Державного університету
"Житомирська політехнка"

Опануй необхідний рівень знання мов світу для розширення власних можливостей!

АНГЛІЙСЬКА – ФРАНЦУЗЬКА – НІМЕЦЬКА – ПОЛЬСЬКА – КИТАЙСЬКА

Обери необхідний для себе курс та відкрий нові можливості

АНГЛІЙСЬКА – ФРАНЦУЗЬКА – НІМЕЦЬКА – ПОЛЬСЬКА – КИТАЙСЬКА

Обери необхідний для себе курс та відкрий нові можливості

БАЗОВИЙ КУРС

Курс створений для вивчення іноземної мови з нуля. Навчись вільно спілкуватися іноземною мовою на повсякденні теми, опануй навички письма, аудіювання та читання. Протягом курсу на вас очікують інтерактивні онлайн вправи, цілодобова синхронна й асинхронна підтримка, а також чати з носіями мови!

АКАДЕМІЧНИЙ КУРС

Курс буде корисний для тих, хто вже має рівень знань В2. Навчись не тільки розмовляти, але й мислити інозменою мовою, вдало використовувати граматичні та лексичні конструкції. Отримай дієві стратегії ефективного читання та написання академічних текстів, підвищ навички аудіювання, читання, говоріння та письма.

ДЛЯ НАУКИ І ДОСЛІДЖЕНЬ

Отримай навички написання статей для подальшої індексації у провідних наукових базах Scopus та WoS. Після курсу ти розумітимеш важливу наукову лексику, що використовується в наукових статтях і монографіях, знатимеш ефективні граматичні структури, дієві мовленнєві шаблони та особливості наукового стилю. Навчишся професійно презентувати результати своїх досліджень іноземною мовою.

ДЛЯ ІТ-ФАХІВЦІВ

Курс створений для ІТ-спеціалістів, які хочу отримати посади middle- та senior-спеціалістів або надавати свої послуги на міжнародному ринку. Ознайомся з професійною термінологією, підвищи навички письма та граматики. Отримай досвід вільного спілкування з колегами та клієнтами.

ДЛЯ ФАХІВЦІВ В ГАЛУЗІ ПРАВА

Курс буде корисний тим, хто займається юридичною практикою та хоче: вийти на міжнародний ринок, працювати з іноземними інвесторами, обслуговувати зовнішні економічні контракти. Ознайомся з професійною термінологією, підвищи навички письма та граматики. Отримай досвід вільного спілкування з колегами та клієнтами.

ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ІСПИТІВ

Підготуйся до складання міжнародних іспитів. Удоскональ навички говоріння, аудіювання, читання, письма, граматки та лексики. Отримай дієві техніки та лайфхаки для успішного складання іспиту. Курс створений для підготовки до таких іспитів: GCSE (ZNO), PTE, BTEC, IELTS, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC DELF, DALF, TEF, DCL, TCF, DILF TelcDeutsch, TestDaF, DSH, DTZ Іспит на карту поляка, HSK, TOCFL, CCCC.

ПРОФЕСІЙНІ ТА НЕПРОФЕСІЙНІ РОЗМОВНІ КЛУБИ

Отримай досвід живого спілкування з носіями мови та подолай власні мовні бар’єри. Курс спрямований на розвиток практичних навичок спілкування, сприйняття мови на слух та збільшенню словникового запасу.

Відгуки наших студентів

Записалася на курс англійської мови за рекомендацією знайомих, оскільки англійська потрібна для роботи та співбесід у сфері IT. Заняття справді дуже цікаві, відвідувала із задоволенням. Викладачі супер-професіонали своєї справи. Приємно провела час за навчанням. Зараз можу вільно спілкуватися англійською та знаю багато корисних ідіом.

Олександра

Менеджер з продажу

Викладачі справжні професіонали своєї справи, відповідальні та надійні, цікаво та креативно проводять заняття! За півроку підвищив свій рівень англійської мови з B1 (Intermediate) до C1 (Advanced).

Сабіболда Акежан Муратули

асистент кафедри електроніки та космічних технологій (Казахський національний технічний університет), тренер з плавання для дорослих та дітей (Royal Club)

Отримала величезне задоволення від навчання! Чудові викладачі, зручний формат, приємна атмосфера, цікаві заняття, індивідуальний підхід, доступні ціни - усе на високому рівні. Рекомендую!

Оксана

Майбутній прикладний лінгвіст

Чудовий курс, вдалося поповнити словниковий запас та подолати мовний бар’єр. Рекомендую!

Сергій

Веб-дизайнер

Курс з вивчення англійської мови насичений та цікавий. Комфортне навчання у групі. Викладачі з почуттям гумору, мотивують до навчання. Приємна ціна!

Дмитро

Майбутній прикладний лінгвіст

Чудові викладачі з гарним почуттям гумору, сприятлива атмосфера навчання, професійний та дружній підхід до навчання студентів. Викладання на найвищому рівні!

Ангеліна

Майбутній прикладний лінгвіст

Питання та відповіді

Чи отримаю я повний доступ до курсу після його оплати?

Після оплати курсу ви отримаєте доступ до платформи курсів та матеріалів курсу. Після закінченню проходження курсу доступ до нього у Вас залишатиметься ще протягом року.

Чи пропонуєте ви знижку на ваші курси?

Ні, але Ви отримаєте безкоштовний експрес-курс при купівлі курсу.

Чи пропонуєте ви підтримку після проходження курсу?

Так, Ви матимите доступ до спільного чату з вашими викладачами. Також Ви можете доєднатися до наших розмовних клубів.

Чи отримаю я сертифікат по завершенню курсу?

Так, Ви отримаєте сертифікат по закінченню курсу, що включає в себе виконання усіх завдань та проходження усіх контролів.

Чи можна потрапити на курс, якщо він вже йде?

Так, Ви зможете доєднатися до курсу протягом тижня від дня його старту.

В який час будуть проходити заняття?

Час занять встановлюється за спільною згодою студентів та викладача.

Чи є фідбек?

Так, протягом проходженню курсу Ви будете отримувати постійний синхронний, асихронний фідбек.

Ready to learn from the experts

Language Hub of Zhytomyr State Polytechnic Univercity